Jdi na obsah Jdi na menu
 


Přátelství a vděčnost

2. 11. 2018

Před cca devíti lety jsem poznala jednu úžasnou osůbku, nynější moc dobrou kamarádku. Než jsem se s ní seznámila, byla mi dost nesympatická. Určitě jste to někteří zažily, nebo zažíváte, že Vám někdo nesedí už od pohledu. Kamarádka mě přišla vážná, chladná, a dost sebevědomá. Tehdy jsem nechápala, proč jsem to tak cítila.

 

Nyní už jsem pochopila a to díky ní a jejímu duchovnímu učiteli. Ještě když jsem chodila na základní školu, sem tam jsme se vídali v jedné partě. Já si jí pamatuji málo, ale ona mne víc. Po uplynulých letech jsme se setkali v práci, kde jsem nastoupila. Kamarádka tam již pracovala.

 

Zajímavé bylo to, že už mi nepřišla tak nesympatická, ale moc jsme se spolu do řečí nedávali. V té době jsem měla starosti, či osobní problémy. Zřejmě nejsem jediná kdo takové zkušenosti měl, nebo má. Tehdy jsem se začala zajímat o život trochu jinak, jak už jsem již v úvodu zmínila.

 

Kamarádka byla a je vždy upřímná. Řekne člověku svůj názor, ať se mu to líbí nebo ne. Je na každém z Nás, jak si její rady či názory vezmeme k srdíčku.

 

A protože jsem si začala na moje starosti ztěžovat i před ní, dala mi pár otázek a řekla, co si o tom myslí. A to přede všemi kdo seděl u stolu v práci při obědě. Byla jsem z toho zaražená, nelíbilo se mi to. Jenomže jsem zjistila, že měla pravdu. Co mi řekla?

 

Neztěžuj si, změň to a začni v první řadě u sebe. A tak jsem dala na její rady a začala se vším co mě trápilo něco dělat. Od té doby jsou mi její rady či názory vzácné. Zasvětila mně do duchovního světa a jsem za to moc ráda.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Www.romci-kucharka.blog.cz

(Romča, 7. 11. 2018 12:15)

Hezky řečeno a má pravdu. Ono hodně lidí se trápí a jen se utápí ve svých problémech, že ani by uvažoval jak z toho ven tak jen si stěžuje a u toho zůstává. Ono i hodně dělá to jak myslíme to i vyzařujeme. I toho hodně dělá. Moc miluji knihy co člověku dají. Třeba Miluj svůj život, 21 dní mistrovských afirmací.. Díky tomuto se i člověk umí naladit na správnou vlnu.

Re: Www.romci-kucharka.blog.cz

(Marcela, 7. 11. 2018 18:17)

Přesně tak, to co vyzařujeme, to i žijeme. To na co myslíme, to si přitáhneme. Taky ráda čtu takové motivační knihy. ;-)