Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vzkaz

1. 11. 2018

Nynější téma týdne mě donutilo k zamyšlení. Když jsem přišla do své říše, slyšela jsem hlas. Ten hlas mě pobízel k tomu, abych začala psát a tak píši.

 

img_0058.jpg

 

 

 

Být tebou, nehřeším slovem. Slovo je dar. Slovem stvoříš něco krásného, něco, co si přeješ. Pozor, slovem můžeš i ublížit nejen ostatním, ale hlavně sobě. To na co myslíš a říkáš k sobě přitáhneš.

 

Být tebou, neberu si nic osobně. Jsou lidé, kteří dokážou škodit vědomě i nevědomě. Nenech se od nich polapit. Jejich názory vypovídají tomu, čemu tito lidé věří, proto ať si o tobě myslí cokoliv. Ve skutečnosti se tě to netýká. Vždy je to jen a jen o nich.

 

Být tebou, nevytvářím si žádné domněnky. Nejčastějším lidským předsudkem je domněnka, že ostatní chápou věci, situace či život celkově, jako ty. Ne všichni lidé uvažují, cítí to samé co ty. Soudí, chybují tak jako ty. Bojíš se být sám(a) sebou, nepřijímáš se takový(á) jaký(á) jsi a potom se domníváš, že tě ostatní budou soudit, smát se ti či z něčeho obviňovat, tak jako to děláš ty sám(a).

 

Být tebou, dělám vše jak nejlíp dovedu. Ne více, ne méně než tak jak to jde. Když se člověk moc snaží, začne být unavený a tím také může ztratit energii. Na druhou stranu, když se člověk snaží méně, netěší ho to, protože si řekne, že mohl udělat více. A tím také ztrácí energii.

 

Když se ráno probudíš, usměj se a pozdrav nový den.Tímto způsobem dostaneš sílu, pocítíš radost a potom ti vše půjde lépe. Naopak, pokud ráno vstáváš s pocitem, že musíš a nechce se ti, a budeš se s odporem ptát co tě dnes čeká, ztrácíš sílu a radost hned po probuzení. Nebude se ti dařit v ničem, protože budeš unavený(á).

 

Nesuď, nekritizuj, nepomlouvej. Nemůžeš vědět v jaké situaci se ten druhý nachází. Každý člověk je originál, tak jako ty. Vždy, všude a ve všem buď k sobě upřímný(á). Buď se sebou samým ve všech okolnostech trpělivý(á). Měj lásku k sobě, měj víru v sebe, měj rád(a) život, jedině tak se ti může lépe žít. Toto vše může z tebe vyzařovat, když tak učiníš.

 

Tvůj Anděl

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář